Image Detail

Kaçırılma Raporu 2

5 Mayıs 1959 Santo Domingo Freddy Miller geri döndü mü? B» olay “Bermuda şeytan Üçgeni” bölgesindeki en tuhaf ve açıklanamayan kaybolma vakalarından bindir… 5 Mayıs 1959 günü Santo Domingo’dan yola çıkan bir tekne Boca Chica plajına doğru yol alıyordu… Tekne yolcuları; Freddy Miller, Maria Luisu Castillo, Mirtha Jorge ve Francisco Antonio ile Julia Altagracia Castillo […]

Image Detail

Kaçırılma Raporu 1-Kayıp Zaman Vakası

Kaçırılma Raporu 1′, ‘1942 Jumilla İspanya Yıllar sonra ortaya çıkan büyük sır!… Uzun süren bu dünya dışı temas vakası, 1942 yılında yaşanmış olmasına rağmen, olayın kahramanı ve tanıklarından olan, Prospera Munoz, henüz 8 yaşında küçük bir kızken yaşadıklarını ancak yıllar sonra, 1980’lerde hatırlayabilmişti… Prospera’nın deneyimi, en uzun süreli “Kayıp Zaman” vakası olarak kayıtlara geçti.

Image Detail

Uzaylıların Tipi

Bazı hayalperest bilim adamları, bu canlıları hayallerinde biçimlendirmeye çalışıyorlar. Uzay’daki komşularımız TV kahramanı Alf’e mi benziyorlar? Yoksa “Uzay Yolu” dizisindeki “Mr. Spack” gibi sivri kulakları mı var? ısviçreli astronom Gustav Tammann’a göre, bunların insanlara benzemeleri mümkün değil. “Eğer gerçekten Evren’de başka canlılar varsa, bunlar bizim düşündüğümüzden çok farklı olmalılar” diyor, Tammann.